Štrombergs uzvar interneta balsojumā par gada populārāko sportistu

Māris Štrombergs

FOTO: LETA

BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs pārliecinoši guvis uzvaru interneta lietotāju balsojumā par 2010. gada Latvijas populārāko sportistu.

Par trim vislielāko atbalstu guvušajiem kandidātiem balsošana turpināsies 23. decembrī Latvijas Gada balvas sportā apbalvošanas ceremonijas tiešraidē Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio 1.

Olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Štrombergs, olimpiskais vicečempions skeletonā Martins Dukurs un pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš ir kļuvuši par trīs populārākajiem sportistiem līdzjutēju interneta balsojumā, par kuriem balsošana turpināsies Latvijas Gada balvas sportā 2010 apbalvošanas ceremonijā 23.decembrī, LTV1 un Latvijas Radio 1 tiešraidē pl. 21:15.

Interneta balsojuma noslēgumā 20. decembra pusnaktī Štrombergs bija ieguvis 3238 balsis, Dukurs 2068 balsis, savukārt par Pļaviņu bija nobalsojuši 1846 aptaujas dalībnieki.

Cīņa par iekļūšanu trijniekā turpinājās līdz pēdējam brīdim, jo Pļaviņam uz papēžiem mina viņa cīņu biedrs Pekinas olimpiskajās spēlēs – pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Vēl "olimpiskajā sešiniekā" līdzjutēju balsojumā iekļuvis leģendārais hokejists – pērnā gada populārākā sportista balvas ieguvējs Sandis Ozoliņš, Ineta Radeviča (vieglatlētika), Anastasija Grigorjeva (cīņa), kā arī tenisists Ernests Gulbis.

Lai nodrošinātu godīgas spēles principu Latvijas Gada balvas sportā līdzjutēju balsojumā par Gada populārāko sportistu, balsojums portālā delfi.lv tika noslēgts 20. decembrī pl. 24:00. 21. decembra balsojums ir anulēts visiem aptaujas dalībniekiem, jo delfi.lv tehniskais personāls 22. decembrī ir konstatējis mehānisku balsojumu no ārzemju serveriem, kas veikts 21.decembrī un būtiski ietekmējis balsojuma galarezultātu.

2010. gada Latvijas populārākais sportists tiks noteikts līdzjutēju telefonbalsojumā apbalvošanas ceremonijas tiešraides laikā.

Organizatoru rīkotajā balsojumā kopumā piedalījās 16 495 līdzjutēji.

Balsojumā anketā bija iekļauti 35 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem lasītājam jānobalso bija par vienu. Dienā no vienas IP adreses varēja nobalsot vienu reizi.

Uz augšu