Rīgas TTT cieš sagrāvi pret "Good Angels" komandu (4)

Rīgas TTT basketbolistes trešdien FIBA Eirolīgas turnīra spēlē izbraukumā ar 48:70 piekāpās Slovākijas komandai Košices "Good Angels", tādējādi zaudējot cerības iekļūt turnīra nākamajā fāzē.

Pirmajā ceturtdaļā mājinieces ieguva 11 punktu pārsvaru, taču TTT vienība līdz pārtraukumam spēja pietuvoties līdz -4 (29:33).

Izšķirīgā izrādījās trešā ceturtdaļa, kuru "Good Angels" uzvarēja ar 22:3, bet pēc tam noveda maču līdz pārliecinošai uzvarai.

Rīgas TTT - Košices "Good Angels" 48:70 (11:22, 18:11, 3:22, 16:15)

Zaudētājām Šavonte Zelū guva 11 punktus, bet Kimberlija Batlere un Kvanitra Holingsvorta pievienoja katra pa astoņiem punktiem.

Savukārt "Good Angels" vienības sastāvā 19 punktus guva Miljana Musoviča.

Arī iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē Rīgā ar 77:60 pārākas bija "Good Angels" basketbolistes.

Nākamo spēli TTT aizvadīs 2011. gada 13. janvārī savā laukumā pret Guntas Baško pārstāvēto Polijas komandu Krakovas "Wisla Can-Pack".

Kā ziņots, iepriekšējā mačā Rīgas TTT basketbolistes ar 42:56 izbraukumā piekāpās Itālijas komandai Taranto "Cras Basket"

Grupu turnīra sacensība risinās no 2010. gada 27. oktobra līdz 2011. gada 19. janvārim. Nākamajā kārtā iekļūs katras apakšgrupas spēcīgākās četras komandas, turpinot cīņu astotdaļfinālā.