Rīgas TTT piekāpjas "Cras Basket" vienībai (3)

Rīgas TTT basketbolistes ceturtdien FIBA Eirolīgas spēlē izbraukumā ar 42:56 piekāpās Itālijas komandai Taranto "Cras Basket", piedzīvojot sesto zaudējumu turnīrā.

Spēles pirmajā ceturtdaļā nevienai no komandām ievērojamu pārsvaru iegūt neizdevās, savukārt otrajās desmit minūtēs mājinieces iekrāja desmit punktu handikapu (33:23).

Arī pēc pārtraukuma "Cras Basket" vienība spēja rezultāta starpību palielināt un droši novadīja maču līdz uzvarai.

Rīgas TTT - "Cras Basket" 42:56 (16:15, 17:8, 16:9, 7:10)

Zaudētājām Šavonte Zelū guva 14 punktus, bet Kvanitra Holingsvorta pievienoja 10 punktus un deviņas atlēkušās bumbas.

Abu komandu pirmajā spēlē uzvaru ar 72:49 Rīgā izcīnīja "Cras Basket".

Nākamo spēli A apakšgrupā Latvijas čempionvienība aizvadīs izbraukumā 15. decembrī pret Košices "Good Angels" no Slovākijas.

Kā ziņots, iepriekšējā mačā Rīgas TTT basketbolistes ar 49:59 savā laukumā piekāpās Ungārijas komandai Pēčas "MiZo".

Grupu turnīra sacensība risinās no 2010. gada 27. oktobra līdz 2011. gada 19. janvārim. Nākamajā kārtā iekļūs katras apakšgrupas spēcīgākās četras komandas, turpinot cīņu astotdaļfinālā.