''Liepājas metalurgs" hokejisti sagrauj "Himvolokno" vienību (3)

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē sestdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar 7:1 sagrāva Mogiļevas "Himvolokno" vienību.

Spēles pirmajā trešdaļā mājiniekiem vārtus guva Artūrs Katulis un Jurijs Navarenko.

Otrajās divdesmit minūtēs ar rezultatīviem raidījumiem izcēlās Edmunds Kniksts, Katulis un Artjoms Gnidenko, turklāt liepājnieki visus trīs vārtus guva spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Savukārt trešajā periodā "Liepājas metalurgs" komandas pārsvaru palielināja Vladimirs Mamonovs un Koba Jass.

Kā ziņots, iepriekšējā spēlē liepājnieki ar 1:2 savu līdzjutēju priekšā piekāpās Soļigorskas "Šahtjor" vienībai.

"Liepājas metalurgs" līdzšinējās 24 spēlēs izcīnījuši 31 punktu un turnīra tabulā saglabā septīto vietu.

Nākamo maču Latvijas klubs aizvadīs 16. novembrī, kad izbraukumā tiksies ar "Gomeļ", kas turnīra tabulā pagaidām atrodas 4.vietā.