Rīgas «Dinamo» savstarpējo maču noskatās Beresņevs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas «Dinamo» piektdien aizvadīja sezonas noslēdzošo treniņu. Visi «Dinamo» un HK «Rīga» spēlētāji tika sadalīti divās komandās - Sarkanajā un Baltajā. Komandas spēlēja trīs periodus pa 20 minūtēm. Spēles beigās uzvaru ar 3:2 izrāva Sarkanā komanda.

Savstarpējo spēli klātienē apmeklēja Latvijas nacionālās hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs. Savukārt ceturtdien, 10. martā, «Inbox.lv» ledus halli apmeklēja Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, ģenerālsekretārs Māris Baldonieks, kā arī izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs. Vizītes laikā LHF pārstāvji uzaicināja «Dinamo Rīga» hokejistus uz izlases treniņnometni, gatavojoties pasaules čempionātam.

Savstarpējā treniņspēlē pirmie vadībā izvirzījās «Baltie», precīzs metiens padevās Erlendam Kļaviņam pirmā perioda ceturtajā minūtē. Otrajā periodā rezultātu izlīdzināja Armands Bērziņš, realizējot skaitlisko vairākumu.

Trešās trešdaļas devītajā minūtē Miks Indrašis jau vadībā izvirza «Sarkanos». Piecas minūtes vēlāk Roberts Locāns eleganti apspēlē Jakubu Sedlāčeku, panākot izlīdzinājumu 2:2. Uzvaras vārtus guva Gints Meija, kad līdz trešā perioda beigām bija atlikušas 23 sekundes.

«Sarkanie» – «Baltie» 3:2 - 0:1 E.Kļaviņš, 1:1 A.Bērziņš, 2:1 M.Indrašis, 2:2 R.Locāns, 3:2 G.Meija.

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks – Mareks Mitens.