Rīgas TTT zaudē Brumermanes pārstāvētajai "USO Mondeville" (1)

Zaudējumu FIBA Eirolīgas turnīra A grupas pēdējā spēlē trešdien piedzīvoja Rīgas TTT, kas izbraukumā ar 63:84 atzina Aijas Brumermanes pārstāvētās Francijas komandas "USO Mondeville" pārākumu.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā salīdzinoši drošā vadībā izvirzījās mājinieces, kas iekrāja 15 punktu pārsvaru (27:12).

Turpinājumā cīņas gaita izlīdzinājās, turklāt trešajā ceturtdaļā TTT vienība pietuvojās līdz -3 (48:51), tomēr atlikušajā laikā iniciatīvu atkal pārņēma "USO Mondeville" basketbolistes, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 84:63.

Zaudētājām Šavonte Zelū guva 16 punktus, bet Kimberlija Batlere pievienoja 15 punktus un astoņas atlēkušās bumbas.

Savukārt Francijas vienības rindās labu spēli aizvadīja Brumermane, kura guva 13 punktus.

Abu komandu pirmā apļa mačā uzvaru ar 55:50 izcīnīja Rīgas TTT vienība.

Kā ziņots, iepriekšējā spēlē TTT vienība ar rezultātu ar 74:82 piekāpās Guntas Baško pārstāvētajai Krakovas "Wisla Can-Pack" komandai no Polijas.

Grupu turnīra sacensība risinājās no 2010. gada 27. oktobra līdz 2011. gada 19. janvārim. Nākamajā kārtā iekļuva katras apakšgrupas spēcīgākās četras komandas, turpinot cīņu astotdaļfinālā.