Soms Tarvainens kļuvis par Rīgas «Dinamo» vārtsargu treneri

Par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» vārtsargu treneri kļuvis somu speciālists Mika Tarvainens, vēsta zviedru laikraksts «Dagbladet».

Rīgas «Dinamo» komanda 43 gadus veco Tarvainenu nolīgusi darbam ar zviedru vārtsargu Mikaēlu Telkvistu.

«Strādāt ar Telkvistu būs ļoti aizraujoši,» laikrakstam «Dagbladet» atzina Tarvainens. «Par mani interesējās četri KHL klubi, taču Rīgas »Dinamo« pirmā izteica piedāvājumu, un nolēmu, ka tas ir labākais variants.»

«KHL ir labākā līga Eiropā pēc Nacionālās hokeja līgas (NHL), un esmu lepns, ka strādāšu Rīgas »Dinamo« komandā,» piebilda Tarvainens.

Paredzams, ka Tarvainens Latvijā ieradīsies 14.jūlijā, kad sāksies Rīgas «Dinamo» pirmssezonas treniņnometne.

Iepriekšējās desmit sezonas Tarvainens strādāja par Zviedrijas augstākās līgas - «Elitserien» - kluba «Timra» vārtsargu treneri. Tāpat viņš savas trenera karjeras laikā ir strādājis arī ar Somijas komandu Hāmēnlinnas HPK un «Kaipa» vārtsargiem.

Telkvists nākamajā sezonā atgriezīsies Rīgas «Dinamo» sastāvā. Zviedrs savas karjeras laikā sešas sezonas aizvadījis Nacionālajā hokeja līgā (NHL), spēlējot komandās Toronto «Maple Leafs», Fīniksas «Coyotes» un Bufalo «Sabres»

Telkvists ir arī Turīnas olimpisko spēļu čempions un 2003.gada pasaules čempionāta sudraba un 2001.gada pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs.

Kkopš 2009./2010.gada sezonas par Rīgas «Dinamo» vārtsargu treneri strādāja bijušais Latvijas izlases vārtsargs Sergejs Naumovs, kurš pirms divām nedēļām atzina, ka vēl nav saņēmis piedāvājumu par līguma pagarināšanu ar Rīgas «Dinamo» komandu.

Aizvadītajā sezonā Rīgas «Dinamo» ceturto gadu pēc kārtas spēja iekļūt KHL Gagarina kausa izcīņas turnīrā, taču Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 3-4 zaudēja Ņižņijnovgorodas «Torpedo» hokejistiem.

Uz augšu