Noskaties: Somija un Krievija aizraujošos dueļos sasniedz PČ pusfinālu (1)

Somijas izlases hokejisti
Somijas izlases hokejisti Foto: AFP/SCANPIX

Somijas un Krievijas hokejisti ceturtdien izcīnīja uzvaras aizraujošos mačos, sasniedzot 2019. gada pasaules čempionāta pusfinālu.

Somija ceturtdaļfinālā ar rezultātu 5:4 papildlaikā uzveica iepriekšējos divu gadu pasaules čempioni Zviedriju.

Mača pagarinājumā uzvaras vārtus guva Sakari Maninens, kurš šajā mačā veica arī 3 rezultatīvas piespēles.

Sestdien pusfinālā (sākums plkst. 16.15 pēc Latvijas laika) somi spēkosies ar Krievijas hokejistiem, kuri ceturtdaļfinālā ar 4:3 pārspēja ASV izlasi, kas pērn izcīnīja bronzu.

Ceturtdaļfināla mačā pret amerikāņiem Krievijas izlases rezultatīvākie spēlētāji bija Ņikita Gusevs un Mihails Sergačjovs, kuri katrs guva vārtus un veica 2 rezultatīvas piespēles.

Jau vēstīts, ka otra pusfināla pārī cīnīsies Kanādas un Čehijas hokejisti. Dueļa sākums paredzēts sestdien plkst. 20.15 pēc Latvijas laika.