Handbola federācija apstiprinājusi jaunu ģenerālsekretāru

Normunds Blome. FOTO: facebook.com

Latvijas Handbola federācijas (LHF) biedru ārkārtas sapulcē par jauno organizācijas ģenerālsekretāru apstiprināts līdzšinējais viceprezidents Normunds Blome.

Iepriekš LHF Padome pēc abpusējas vienošanās pārtrauca darba attiecības ar līdzšinējo ģenerālsekretāru Gunti Ciematnieku.

LHF kārtējās prezidenta un valdes vēlēšanas gaidāmas martā, tāpēc Blome savus primāros uzdevumus ir definējis tuvākajiem deviņiem mēnešiem, starp kuriem ir federācijas struktūras sakārtošana, biedru iesaistes un informētības nodrošināšana, 2021.gada janvāra U-20 Eiropas čempionāta vīriešiem B divīzijā organizēšana, kā arī aktīvāka jauniešu piesaiste handbolam.

Stājoties jaunajā amatā, Blomem bija jāatstāj LHF viceprezidenta un padomes locekļa amats, tāpēc ārkārtas biedru sapulcē bija jāpieņem lēmums par divu iztrūkstošo padomes locekļu apstiprināšanu.

Viceprezidenta un padomes locekļa amatam tika apstiprināta Ivita Asare. Viņa kā galveno fokusu izvirzījusi tieši sieviešu handbola attīstības veicināšanu. Ivita Asare ir daudzkārtēja Latvijas handbola čempione, vairākkārt atzīta par sieviešu handbola meistarsacīkšu vērtīgāko spēlētāju, daudzus gadus strādājusi banku sektorā.

Par otru LHF Padomes locekli tika apstiprināts Edmunds Bogdanovs, kurš Latvijas handbolā daudzus gadus aizvadījis gan kā spēlētājs, gan kā tiesnesis. Kā galveno savas darbības fokusu Bogdanovs ir izvirzījis jaunās tiesnešu paaudzes veidošanu.

Lai uzlabotu federācijas pārvaldību, biedru sapulce vienojās uzdot LHF Padomei apstiprināt darba grupu, kas trīs mēnešu laikā izstrādās priekšlikumus handbola federācijas pārvaldības modeļa uzlabošanai un sagatavos attiecīgu statūta grozījumu projektu.

LHF prezidents Mārtiņš Bičevskis jau pirms kopsapulces vienojās ar Blomi, ka viņš uzņemsies ģenerālsekretāra pienākumus.

Viņa kandidatūru vajadzēja apstiprināt biedru kopsapulcē.

Uz augšu
Back