Video Bļugers ar divām piespēlēm turpina rezultativitātes sēriju NHL

Latvijas hokejists Teodors Bļugers
Latvijas hokejists Teodors Bļugers Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Canucks" viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Dalasas "Stars" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 55 sekundes (3:19 mazākumā), kuru laikā viņš vienreiz meta pa vārtiem, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, uzvarēja septiņos no 16 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bļugers ar rezultativitāti izcēlās piekto spēli pēc kārtas. Pirmo reizi šosezon viņa kontā divi punkti. Pēdējos piecos mačos latvietis iekrājis 2+4.

"Canucks" labā vārtus guva trīs amerikāņi – Broks Besers, Konors Garlends un Dakota Džošua, bet amerikāņu vārtsargs Tečers Demko atvairīja 32 no 36 metieniem (88,9%).

Bļugers pirmajā periodā rezultatīvi piespēlēja Džošua, izvirzot "Canucks" vadībā 1:0. Savukārt trešajā periodā Latvijas hokejists asistēja Garlendam, kurš panāca rezultātu 3:2.

29 gadus vecais  Bļugers šosezon 20 spēlēs iekrājis 10 rezultativitātes punktus (četri vārti + sešas piespēles) un pozitīvu lietderības koeficientu +5.

"Canucks" ar 47 punktiem 34 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē, bet "Stars", kas aizvadījusi 31 spēli, ar 42 punktiem ierindojas trešajā pozīcijā.