Podoļskis nodrošina vāciešiem ceturtdaļfinālu (2)

Pasaules kausa izcīņas astotdaļfināla pirmajā spēlē Vācijas futbola izlase sestdien ar 2:0 uzvarēja Zviedrijas valstsvienību un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Abus vārtus Vācijas izlases labā guva Lukass Podoļskis, kas bija precīzs mača piektajā un 12. minūtē.

Pirmajā puslaikā Vācijas izlasei bija ievērojams pārsvars, turklāt spēles 34. minūtē zviedri palika mazākumā - no laukuma par otro dzelteno kartīti tika noraidīts Tedijs Lučičs.

Otrā puslaika astotajā minūtē zviedriem bija lieliska iespēja samazināt rezultātu, taču 11 metru soda sitienu realizēt nespēja Henrīks Larsons.

Vācijas izlase varēja uzvarēt arī ar krietni lielāku rezultātu, taču zviedrus vairākkārt glāba lieliski spēlējošais vārtsargs Andrēass Īsaksons un vārtu stabi.

Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Vācijas vienības uzbrucējs Miroslavs Kloze.

Vācijas futbolistu pretinieki ceturtdaļfinālā būs Argentīnas vai Meksikas izlase.

Vācijas izlases sastāvs: Jens Lēmans, Arnē Frīdrihs, Kristofs Mecelders, Filips Lāms, Pers Mertezakers, Bernds Šneiders, Bastians Šveinšteigers (Tims Borovskis, 72. min.), Torstens Frings (Sebastiāns Kēls, 85. min.), Lukass Podoļskis (Olivīrs Neivils, 74. min.), Moroslavs Kloze, Mihaels Balaks.

Zviedrijas izlases sastāvs: Andrēass Īzaksons; Ūlofs Melbergs, Tedijs Lučičs, Ēriks Edmans, Niklass Aleksandersons; Matīass Junsons (Kristians Vīlelmsens, 52. min.), Tobīass Linderots, Kims Kalstrēms (Pēters Hānsons, 39. min.), Fredriks Jungbergs; Zlatans Ibrahimovičs (Markuss Albaks, 72. min.), Henriks Larsons.

Skatītāji: 66 000.