Vācija "ieņem" Berlīni ar poļu spēkiem

Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā jau trešo uzvaru pēc kārtas ir izcīnījuši laukuma saimnieki Vācijas futbolisti. Divus vārtus gūstot Miroslavam Klozem, vācieši šodien Berlīnē pārliecinoši apspēlēja Ekvadoru un nodrošināja pirmo vietu A grupā.

Berlīnes olimpiskajā stadionā, kur 9. jūlijā notiks arī Pasaules kausa izcīņas finālmačs, mājinieki šodien pārliecinoši ar 3:0 uzvarēja Ekvadoru un ar deviņiem punktiem nodrošināja pirmo vietu A apakšgrupā.

Visus trīs vārtus uzvarētāju labā guva Vācijas izlasē spēlējošie poļi - Miroslavs Kloze un Lukass Podoļskis.

Savus pirmos vārtus Kloze guva jau spēles ceturtajā minūtē, bet 43. minūtē viņam pēc lieliskas Mihaela Ballaka piespēles izdevās pārsvaru dubultot - 2:0. Tie bija uzbrucēja ceturtie vārti šajā turnīrā, kas viņu izvirza rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmajā vietā.

Spēles otrajā puslaikā, 57. minūtē punktu Vācijas futbolistu uzvarai pielika Podoļskis, kam tie bija karjerā pirmie vārti Pasaules kausa finālturnīros.

Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā Vācijas pretinieki būs B apakšgrupas otrās vietas ieguvēji - Anglija, Zviedrija vai Trinidada un Tobago.

Vācijas izlase: Jens Lēmans, Arnē Frīdrihs, Roberts Hūts, Bastians Šveinšteigers, Torstens Frings (Tims Borovskis, 67. min.), Miroslavs Kloze (Olivīrs Neivils, 67. min.), Mihaels Balaks, Filips Lāms, Pers Mertezakers, Bernds Šneiders (Džeralds Asamoa, 72. min.), Lukass Podoļskis.

Ekvadoras izlase: Kristjans Mora, Horge Gvagva, Ulisess de la Kruss, Edisons Mendess, Felikss Borha (Kristjans Benitess, 46. min.), Ivans Kavjedess, Pols Ambrosi, Merlons Aijovi (Patricio Urrutija, 68. min.), Luiss Antonio Valensija (Kristjans Lara, 63. min.), Hjovanni Espinosa, Karloss Tenorio.