Ščerbstihs izcīna uzvaru Baltijas jūras kausa izcīņā

Baltijas jūras kausa izcīņā svarcelšanā, kas šajā nedēļas nogalē notika Somijas pilsētā Pori, svētdien uzvaru izcīnīja Latvijas sportists Viktors Ščerbatihs, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Ščerbatihs startēja vairāku smagāko svaru kategorijā apvienotajā ieskaitē. Raušanā viņš pacēla 192 kilogramus, bet grūšanā uzrādīja rezultātu 220 kilogrami, summā paceļot 412 kilogramus.

Otrs Latvijas pārstāvis šajā kategorijā Vitālijs Kovtuns izcīnīja otro vietu. Raušanā viņš uzcēla 147 kilogramus, bet grūšanā Kovtuns uzrādīja rezultātu 180 kilogrami, summā paceļot 327 kilogramus.

Savukārt vairāku vieglāko svara kategoriju apvienotajā ieskaitē sestdien otro vietu izcīnīja Latvijas pārstāvis Mihails Semjonovs, zaudējot tikai Somijas sportistam Johanam Nīstrēmam.