Pisarro nodrošina Peru izlasei uzvaru «Copa America» mačā pret Venecuēlu

BNS

Peru futbola izlases pieredzējušais uzbrucējs Klaudio Pisarro piektdien guva vārtus «Copa America» kausa izcīņā, sekmējot savas komandas uzvaru ar rezultātu 1:0 pret Venecuēlas valstsvienību.

36 gadus vecais Pisarro, kurš sešas reizes ieguvis Vācijas bundeslīgas čempiona titulu Minhenes «Bayern» sastāvā, guva vārtus mača 72.minūtē.

Peru izlase izcīnīja pirmo uzvaru divos mačos, savukārt Venecuēla piedzīvoja pirmo zaudējumu.

C grupas tabulā Peru, Brazīlijai, Venecuēlai un Kolumbijai katrai pa trim punktiem.

Pēc divām spēlēm A grupā pa četriem punktiem ir Čīlei un Bolīvijai, divi punkti Meksikai, bet nulle Ekvadorai.

B grupā pēc divām spēlēm Argentīnai un Paragvajai ir pa četriem punktiem katrai, Urugvajai trīs, bet Jamaikai nulle punktu.

«Copa America» risinās 44.reizi. Turnīrā piedalās desmit Dienvidamerikas komandas un divas uzaicinātās - Meksika un Jamaika. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības spēlēt 2017. gada Konfederāciju kausa izcīņā.

Ceturtdaļfinālā iekļūs divas labākās komandas no trim grupām, kā arī divas labākās trešo vietu ieguvējas. «Copa America» kausa ieguvējs kļūs zināms 4.jūlijā.

Iepriekšējā «Copa America» pirms četriem gadiem uzvarēja Urugvaja.