Zviedrija izlase fantastiskā cīņā iekļūst pusfinālā (15)

Uzvaru pasaules čempionāta (PČ) ceturtdaļfināla mačā ceturtdien izcīnīja Zviedrijas izlase, kas Stokholmā ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzveica Kanādas valstsvienību.

Pusfinālā Zviedrijas hokejisti spēkosies ar Somiju, kas ceturtdien ar 4:3 uzveica Slovākijas izlasi.

Abus vārtus Zviedrijas izlases labā guva Niklass Danielsons, bet izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Frēdriks Petersons.

Savukārt Kanādas valstsvienības rindās precīzi bija Stīvens Stemkoss un Klods Žirū.

TVNET jau ziņoja, ka zaudējumu ceturtdaļfinālā ceturtdien piedzīvoja pagājušā gada čempionvienība Krievijas izlase, kas ar rezultātu 3:8 kapitulēja ASV nacionālajai hokeja komandai.

Savukārt Šveice ar rezultātu 2:1 apspēlēja Čehijas komandu.

Otrā pusfinālā cīņā šveicieši tiksies ar ASV izlasi.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas sestdien, bet cīņa par medaļām risināsies svētdien. Visi šie mači risināsies Stokholmas «Ericsson Globe» arēnā.

Kā zināms, Teda Nolana vadītā Latvijas izlase pasaules čempionātā izcīnīja 11. vietu.

Elites divīziju atstāja Austrija un Slovēnija, bet spēcīgāko sabiedrībā pēc gada pārtraukuma atgriezās Kazahstāna un Itālija.