Šveices hokeja izlase uzvar visās apakšgrupas spēlēs (20)

Septīto uzvaru pasaules čempionātā (PČ) otrdien izcīnīja Šveices hokeja valstsvienība, kas ar rezultātu 4:1 apspēlēja Baltkrievijas izlasi.

Baltkrievijas izlasei trešās trešdaļas ievadā izdevās panākt neizšķirtu (1:1), tomēr atlikušajā laikā Šveice guva četrus bezatbildes vārtus.

Ar diviem precīziem metieniem Šveices izlases rindās izcēlās Žuliāns Vokers, bet pa reizei precīzi bija Romans Jos un Matiass Bībers.

Savukārt Baltkrievijas komandā vienīgos vārtus guva Jevgēņijs Koviršins.

Šveices izlase visās turnīra septiņās spēlēs tika pie panākumiem un ar 20 punktiem izcīnīja pirmo vietu, bet Baltkrievija ar trīs punktiem ierindojās septītajā vietā Stokholmas apakšgrupā.

Šveices valstsvienība ceturtdaļfinālā spēkosies ar Norvēģijas un Čehijas dueļa uzvarētāju.