Rīgas TTT basketbolistes izcīna Latvijas čempiontitulu

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionu titulu ceturtdien izcīnīja Rīgas TTT, kas arī finālsērijas trešajā spēlē pārspēja "RTU-Merks".

Šoreiz TTT vienība bija pārāka ar 104:57, sērijā izcīnot uzvaru ar 3-0.

TTT komandai ar 28 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām palīdzēja Dita Krūmberga, Anda Eibele pievienoja 15 punktus, bet Karīna Nīmane izcēlās ar 13 punktiem.

Tikmēr zaudētājām rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Signe Langenfelde bet Ievas Vītolas kontā 11 punkti.

Kopš 2001.gada TTT basketbolistes LSBL turnīrā triumfējušas deviņas reizes.

Atgādinām, ka pirmajā mačā Rīgas TTT bija pārākas ar 106:46, bet otrajā ar 94:53.

Tikmēr "Latvijas Universitātes" (LU) basketbolistes sērijā par trešo vietu ar 3-0 pārspēja "TTT-Rīga Juniores", izcīnot bronzas medaļas.