''Capitals'' sērijas trešajā mačā piekāpjas "Rangers" vienībai

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas trešajā spēlē Vašingtonas ''Capitals'' vienība, kur par vārtsargu treneri strādā Artūrs Irbe, izbraukumā ar 2:3 atzina Ņujorkas "Rangers" pārākumu.

Sērijā ar 2-1 joprojām priekšā atrodas ''Capitals''.

Uzvarētāju rindās zviedru vārtsargs Henriks Lundkvists atvairīja 23 pretinieku metienus, savukārt viesu sastāvā ar gūtajiem vārtiem un piespēli izcēlās Aleksandrs Ovečkins.

Pēc aizvadītajām divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 1:1.

Noslēdzošā perioda devītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Vaclavs Prospals, taču Maiks Knuble līdzsvaroja rezultātu. Savukārt pēdējais vārds piederēja "Rangers" vienībai, kad ripa pēc Brendona Dubinska metiena pēc vairākiem rikošetiem atrada ceļu vārtos.

24 gadus vecā uzbrucēja kontā arī viena rezultatīva piespēle.

Sērijas ceturtais mačs tiks aizvadīts Ņujorkā.