"Winter Classic" mačā "Capitals" uzvar "Penguins"

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) "Winter Classic" mačā Vašingtonas "Capitals" ar 3:1 pārspēja Pitsburgas "Penguins" vienību.

Spēle notika par spīti nelabvēlīgiem laika apstākļiem (lietum) un to apmeklēja vairāk kā 68 tūkstoši līdzjutēju.

Mača otrajā periodā pēc Jevgēņija Malkina precīza metiena vadībā izvirzījās "Penguins" vienība, taču Maiks Knuble pēc četrām minūtēm panāca neizšķirtu (1:1).

Savukārt turpinājumā divus vārtus guva Ēriks Fers, nodrošinot uzvaru Vašingtonas vienībai.

Uzvarētāju rindās vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 32 pretinieku metienus.

Kopvērtējumā Pitsburgas hokejisti ar 40 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē, bet "Capitals" ar 51 punktu ierindojas piektajā pozīcijā.