Barjerskrējējs Olijars pāragra starta dēļ tiek diskvalificēts (23)

Eiropas vieglatlētikas čempionātā Latvijas labākais barjerskrējējs Staņislavs Olijars 110 metru distances priekšsacīkšu skrējienā tika diskvalificēts pāragra starta dēļ.

Papildināts ar jaunāko informāciju.

Šajā skrējienā uzvarēja Lielbritānijas sportists Endijs Tērners ar rezultātu 13,48 sekundes.

2006.gadā Olijars kļuva par Eiropas čempionu.

Tikmēr desmitcīņnieks Atis Vaisjūns sestajā disciplīnā 110 metru barjerskrējienā finišēja pēc 15,17 sekundēm un nopelnīja 829 punktus. Savukārt diska mešanā Vaisjūns sasniedza jaunu personisko rekordu. Desmitcīņnieka mestais disks piezemējās pēc 45,46 metriem, kas kopvērtējumā deva 776 punktus.

Kārtslēkšanā labākajā mēģinājumā Vaisjūns pārvarēja 4,75 metru augstumu un kopvērtējumā pakāpās uz 18.vietu.

Desmitcīņas sacensības noslēgsies ceturtdien.

Savukārt Latvijas tāllēcēja Ineta Radeviča, kura trešdien kļuva par Eiropas čempioni, nolēmusi nepiedalīties trīssoļlēkšanas sacensībās.

Latvijas sportisti Eiropas čempionātā

Vīrieši - Māris Urtāns, Igors Sokolovs, Staņislavs Olijars, Vadims Vasiļevskis, Ainārs Kovals, Ēriks Rags, Ronalds Arājs, Normunds Pūpols, Ainārs Vaičulēns, Jānis Leitis, Atis Vaisjūns, Arnis Rumbenieks.

Sievietes - Ineta Radeviča, Madara Palameika, Marlēna Reimane, Sandra Krūma, Jekaterina Čekele, Ieva Zunda, Sinta Ozoliņa-Kovala, Lauma Grīva.

Eiropas čempionāta tiešraides no 27.jūlija līdz 1.augustam vērojamas Latvijas Televīzijas 7.kanālā (LTV7).