Šveices un Krievijas hokejisti turpina krāt uzvaras PČ spēlēs (18)

BNS

Šveices un Krievijas hokejisti sestdien pasaules čempionātā (PČ) guva kārtējās uzvaras un abas komandas joprojām turnīrā cīnās bez zaudējumiem.

Krievijas hokejisti Ķelnē ar 3:2 uzvarēja laukuma saimniekus vāciešus E grupas spēlē, savukārt F grupā Manheimā Šveices izlase ar 3:2 pieveica Čehijas izlasi.

Pēc zaudējuma čehi grupā joprojām ir ar trim punktiem, kas nedaudz uzlabo Latvijas izredzes pacīnīties par 4. vietu grupā un iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Visām komandām otrās kārtas grupu turnīros vēl atlicis aizvadīt pa divām spēlēm. Latvijas izlasi nākamā spēle gaida svētdien pret Norvēģiju, savukārt čehi līdz pirmdienas cīņai ar Latviju atpūtīsies.

F grupas tabulas lejasdaļā Čehijai un Norvēģijai ir pa trim punktiem, bet Latvija pagaidām ir tukšā. Divas vājākās grupas komandas ceturtdaļfinālam nekvalificēsies.

E grupa

Krievija - Vācija 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Vārtus guva: Iļja Kovaļčuks, Nikolajs Kuļemins, Aleksandrs Ovečkins - Kristians Erhofs, Aleksandrs Barta

Metieni pa vārtiem: 36 - 34

Soda minūtes: 8 - 8

Vārtsargi: Semjons Varlamovs - Dmitrijs Kočņevs