Sauerbreijena kļūst par olimpisko čempioni paralēlajā milzu slalomā

Par Vankūveras olimpisko spēļu čempioni snovborda paralēlajā milzu slalomā sievietēm piektdien kļuva Nīderlandes sportiste Nikoljena Sauerbreijena.

Kā jau visās piektdienas āra disciplīnās, sacensības ritēja spēcīga sniega apstākļos.

Finālā 30 gadus vecā Sauerbreijena pirmajā braucienā par 0,02 sekundēm zaudēja krievietei Jekaterinai Iļjuhinai, tomēr otrajā braucienā viņu apsteidza par 0,23 sekundēm, izcīnot panākumu.

Savukārt mazajā finālā triumfēja Austrijas sportiste Mariona Kreinere, kura abos braucienos samērā pārliecinoši pārspēja vācieti Selīnu Jergu.

Labāko astotniekā iekļuva vēl pa divām Vācijas un Austrijas snovbordistēm. Piekto vietu sacensībās izcīnīja vāciete Anke Karstena, kurai sekoja austrietes Ina Mešika un Klaudija Riglere, bet astotajā vietā palika Amelija Kobere no Vācijas.