Freibergam piespriesta vienas spēles diskvalifikācija

Ralfs Freibergs

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Piektdien Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārlietu komisijas sēdē tika izskatīts tikai aizsarga Ralfa Freiberga lielais sods mačā ar Čehiju. Viņam piespriesta vienas spēles diskvalifikācija, cīņa pret Krieviju šīs dienas jubilāram būs jāizlaiž, noskaidroja portāls TVNET. 

Latvijas hokeja izlase ceturtdien pasaules čempionāta mačā ar 3:6 piekāpās Čehijai. Divu 5+20 minūšu sodus par spēka paņēmieniem šajā mačā saņēma Māris Bičevskis un Lauris Dārziņš, taču Dārziņam sods tika piešķirts kļūdaini par Freiberga izdarīto pārkāpumu.

Pats Freibergs par piespriesto diskvalifikāciju uzzināja piektdien treniņā. 

Piektdien IIHF izskatījusi tikai Freiberga sodu, bet Bičevska pārkāpums nav bijis dienaskārtībā, tādējādi uzbrucējs ticis cauri sveikā bez sankcijām. 

Pēc četrām kārtām Latvijas izlase B grupā ar sešiem punktiem atrodas piektajā vietā, bet pirmais četrinieks ir trīs punktu attālumā. Komandai apakšgrupā vēl atlikušas spēles ar Krieviju, Zviedriju un Norvēģiju, kas nozīmē, ka bez norvēģiem Latvijai vajag gūt vēl uzvaru arī pret kādu no abām favorītēm, lai varētu cerēt uz vietu ceturtdaļfinālā.

Nākamais mačs Latvijai būs sestdien pusdienlaikā pret Krieviju.

Uz augšu