Rīgas "Dinamo" pievienojas zviedru aizsargs Berjlunds

Kristofers Berjlunds

FOTO: Ekrānšāviņš no YouTube video (HV71)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" noslēgusi līgumu ar zviedru aizsargu Kristoferu Berjlundu.

Berjlunds, kuram ir 30 gadi, iepriekšējās piecas sezonas pavadīja Zviedrijas augstākās līgas (SHL) komandā Jenšēpingas HV71, bet iepriekšējā sezonā viņš kopumā 58 spēlēs atzīmējās ar diviem vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, tikdams pie pozitīva lietderības koeficienta +11.

Kopumā SHL turnīrā Berjlunds 589 spēlēs izcēlies ar 25 vārtiem un 135 rezultatīvām piespēlēm.

Vēl 2008.gadā Berjlundu Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā ar 125.numuru izvēlējās Sentluisas "Blues", bet šajā turnīrā viņš tā arī nav aizvadījis nevienu spēli, visu profesionālo karjeru pavadot tikai Zviedrijā.

Līdz ar to Rīgas "Dinamo" aizsargam kļūs par pirmo ārzemju klubu.

Šajā pavasarī Rīgas "Dinamo" papildinājās ar Vācijas augstākās līgas (DEL) labāko vārtu guvēju Jākobu Berjlundu no Zviedrijas, ar kuru svaigākajam sastāva papildinājumam nav radniecīgas saites, un amerikāņu aizsargu Benu Māršalu, kā arī noslēdza līgumu ar jauno latviešu aizsargu Eduardu Jansonu. Tāpat šonedēļ klubs paziņoja par līgumu pagarināšanu ar aizsargiem Kristapu Sotnieku un Sergeju Gimajevu.

Rīgas "Dinamo" līdz pat aizvadītās sezonas regulārā čempionāta pēdējai kārtai cīnījās par vietu Gagarina kausā, tomēr piekto gadu pēc kārtas Latvijas komanda palika bez KHL izslēgšanas turnīra.

Uz augšu