Kurucam rezultatīva spēle NBA attīstības līgā

Rodions Kurucs G līgas spēlē.
Rodions Kurucs G līgas spēlē. Foto: Long Island Nets/Twitter

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs pirmdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) attīstības jeb G līgā.

Kuruca pārstāvētā komanda Longailendas "Nets" ar rezultātu 123:84 sagrāva Grīnsboro "Swarm" vienību.

Cēsnieks laukumā laukumā devās starta piecniekā, kopumā nospēlēja 19 minūtes, kuru laikā viņš guva 14 punktus (1p. 0/1, 2p. 1/1, 3p. 4/8).

Kurucs izcīnīja 6 atlēkušās bumbas, veica 1 rezultatīvu piespēli, bloķēja 1 metienu, pieļāva 2 kļūdas un saņēma 6 piezīmes.

22 gadus vecais Kurucs šosezon NBA G līgā 9 mačos vidēji spēlējis 28,7 minūtēs, guvis 12,0 punktus, izcīnījis 6,4 atlēkušās bumbas un veicis 3,2 rezultatīvas piespēles.

Uzvarētājiem 19 punktus guva Nikolass Klakstons, pa 17 iemeta Džanans Musa un Džastins Andersons, kuram arī 10 rezultatīvas piespēles.

Vēl "Nets" sastāvā produktīvu spēli aizvadīja Džonatans Kasibabu, kurš guva 15 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

"Nets" ar 16 uzvarām un 20 zaudējumiem NBA G līgas Austrumu konferencē ieņem 11. vietu, bet "Swarm"ar bilanci 8-30 ir pēdējā, ierindojoties 15. pozīcijā Austrumos.