Šiliņš ar desmit punktiem palīdz "Gottingen" izcīnīt uzvaru Vācijas bundeslīgas spēlē

Kārlis Šiliņš
Kārlis Šiliņš Foto: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņš trešdien Vācijas bundeslīgas spēlē guva desmit punktus un palīdzēja "Gottingen" izcīnīt panākumu. "Gottingen" savā laukumā ar 87:83 (15:18, 23:24, 20:15, 29:26) pārspēja Oldenburgas EWE.

Šiliņš spēlēja 23 minūtes un 44 sekundes un realizēja divus no četriem divu punktu metieniem, vienu tālmetienu un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārķerta piespēle, bloķēts metiens un divas piezīmes, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -3 un efektivitātes koeficientu 13.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Umoja Gibsons, bet 17 punktus un septiņas atlēkušās bumbas pievienoja Bodijs Hjums. Oldenburgas komandā Ebuka Izundu guva 20 punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.

Citā mačā Kriša Helmaņa pārstāvētā Tībingenes "Tigers" mājās ar 68:81 (22:17, 19:20, 17:19, 10:25) piekāpās Braunšveigas "Lowen".

Latvietis laukumā bija 21 minūti un 20 sekundes un atzīmējās statistikā ar septiņām atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu, vienu bloķētu metienu, vienu kļūdu, iekrājot +/- rādītāju -4 un efektivitātes koeficientu seši.

"Gottingen" ar bilanci 10-21 turnīra tabulā ieņem 13.vietu, bet "Tigers" ar sešām uzvarām 31 spēlē ir pēdējā vietā 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Vācijas čempioni kļuva Ulmas "Ratiopharm", kas finālsērijā ar 3-1 uzvarēja Bonnas "Telekom".