Video Kanādas hokejistu par ļoti rupju rīcību izslēdz no dalības pasaules čempionātā (1)

Kanādas hokejists Džozefs Veleno
Kanādas hokejists Džozefs Veleno Foto: AFP/Scanpix

Starptautiskā Ledus hokeja federācija (IIHF) nolēmusi piespriest piecu spēļu diskvalifikāciju Kanādas izlases uzbrucējam Džozefam Veleno. Līdz ar to viņam šis turnīrs ir galā.

Sestdien notikušajā Kanādas mačā ar Šveici Veleno 29.minūtē tīšām ar slidu iespēra pretinieku uzbrucējam Nīno Nīderraiteram. Kanādieši šo spēli zaudēja ar 2:3.

IIHF lēmusi Veleno piemērot piecu spēļu diskvalifikāciju. Kanādas izlasei, ja tā pārvarēs ceturtdaļfināla barjeru, šajā čempionātā būs palikušas tieši piecas spēles, tādējādi Veleno šajās meistarsacīkstēs vairs nevarēs spēlē.

Kanādietis līdzšinējās piecās spēlēs bija guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.