Video "Timberwolves" pietuvojies NBA izslēgšanas turnīra otrajai kārtai

TVNET/LETA/AP

Minesotas "Timberwolves" komanda piektdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrās kārtas.

"Timberwolves" Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē viesos ar rezultātu 126:109 (34:32, 25:21, 36:20, 31:36) uzveica Fīniksas "Suns".

"Timberwolves" pirmo reizi kluba vēsturē sērijā panākusi rezultātu 3-0.

Uzvarētājiem Entonijs Edvardss guva 36 punktus, Rūdijs Gobērs piebalsoja ar 19 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām. "Suns" vienībā Bredlijs Bīls guva 28 punktus, Kevins Durents - 25, bet Devins Bukers - 23.

Tikmēr 2-1 Rietumos panākusi Dalasas "Mavericks", kas savā laukumā uzveica Losandželosas "Clippers" ar rezultātu 101:90 (18:23, 36:18, 24:26, 23:23).

Dalasiešiem Luka Dončičs guva 22 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, savukārt debitants Dereks Laivlijs visus savus 13 punktus guva pirmajā puslaikā. Pretiniekiem Džeimss Hārdens guva 21 punktu, divas trešdaļas no tiem pirmajā puslaikā, tāpat 21 punkts bija Normanam Pauelam.

Savukārt Austrumu konferences ceturtdaļfinālā vadību ar 2-1 ieguvusi Indiānas "Pacers", kas mājās ar 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) pagarinājumā uzvarēja Milvoki "Bucks".

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Tairīsa Halibērtona trīspunktu gājiens 1,6 sekundes pirms finālsvilpes, viņam šajā cīņā izceļoties ar 18 punktiem, 16 rezultatīvām piespēlēm un desmit atlēkušajām bumbām, savukārt Mailss Tērners aizvadīja karjerā ražīgāko "play-off" spēli - viņam 29 punkti un deviņas bumbas zem groziem. "Bucks" vienībai spēlējot bez Jaņņa Adetokunbo, 42 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Krisam Midltonam, 17+18 iekrāja Bobijs Portiss, bet 28 punktus guva Damjans Lilards.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Denveras "Nuggets" ar 4-1 uzvarēja Maiami "Heat" un pirmo reizi vēsturē izcīnīja NBA čempiontitulu.