Latvijas labākais slēpotājs Liepiņš izmēģinās spēkus biatlonā

Arvis Liepiņš

FOTO: infoski.lv

Pēdējo gadu Latvijas labākais slēpotājs Arvis Liepiņš nākamā gada sākumā izmēģinās spēkus biatlonā, kur varētu turpināt karjeru, pastāstīja pats sportists.

«Jau vasarā sāku šaut, bet pēdējā laikā nopietnāk. Nesen ieguvu savu šauteni, un 3.janvārī Madonā startēšu Latvijas kausā,» izteicās Liepiņš, kurš pauda, ka guļus šaušanā viņam klājas labāk, bet stāvus šaušanā optimālo variantu vēl nav izdevies atrast. «Treneri saka, ka tas ir tikai laika jautājums.»

Jau pirms Soču olimpiskajām spēlēm Liepiņu trenēja kādreizējais biatlonists Jēkabs Nākums, kurš kopā ar Latvijas Biatlona federācijas viceprezidentu Gundaru Upenieku piedāvājis izmēģināt spēkus biatlonā.

«Es slēpoju labi un, ja izdosies apvienot ar šaušanu, kāpēc gan nepamēģināt?» pauda Liepiņš. «Īpaši tāpēc, ka Latvijas Slēpošanas savienībā (LSS) valda bardaks un man īpaši nepatīk tur esošā attieksme.»

Vēl šīs sezonas pirmajā pusē Liepiņš aktīvi startēja distanču slēpošanas sacensībās, izmēģinot savus spēkus arī Pasaules kausa posmā, bet sezonas otrajā pusē latvietis jau cer piedalīties IBU kausa sacensībās biatlonā.

Kā ziņots, šogad Soču olimpiskajās spēlēs pašlaik 24 gadus vecais Liepiņš piedalījās pilnīgi visās individuālajās distancēs, bet pēc Olimpiādes viņš pauda apņēmību šosezon startēt prestižajā «Tour de Ski» seriālā, kas ikreiz risinās gadu mijā, kā arī kļūt par regulārāku Pasaules kausa sacensību dalībnieku.

Sočos Liepiņš ieņēma 65.vietu skiatlonā, bija 61.vietā sprintā brīvajā stilā, 15 kilometros klasiskajā stilā palika 73.vietā, bet 50 kilometros brīvajā stilā ieņēma 59.vietu.

Uz augšu