Četri latvieši garās distances finālā

Ar labām sekmēm pasaules orientēšanās meistarsacīkšu garās distances kvalifikācijas sacensības šodien Čehijā aizvadīja Latvijas nacionālā komanda. Rīt finālā mūsu zemi pārstāvēs uzreiz četri - Edgars Bertuks, Jānis Krūmiņš, Aija Skrastiņa un Una Arama.

Garās distances kvalifikācijā labāko rezultātu sasniedza alūksnietis Edgars Bertuks, kurš savā kvalifikācijas skrējienā ieņēma ceturto vietu. Desmitajā vietā ierindojās Jānis Krūmiņš, turpretim aiz svītras palika Anotolijs Tarasovs, kuram 21. vieta.

Arī dāmu konkurencē Latviju finālā pārstāvēs divas orientieristes - komandas līdere Aija Skrastiņa un jaunā Una Arama. Skrastiņai savā skrējienā 11. vieta, savukārt Aramai 15. rezultāts.

Ārpus fināla palika Zanda Abzalone, kurai 23. vieta.

Bez garās distances pasaules čempionātā Čehijā vēl notiks sacensības vidējā distancē un stafetē.