Stenlija kauss: turpina arī Red Wings un Devils

Stenlija kausa ceturtdaļfinālā ir iekļuvušas vēl divas komandas, un tās ir titulētās Detroitas "Red Wings" un Ņūdžersijas "Devils" vienības, kas savās sērijās ar 4-2 izcīnīja uzvaras attiecīgi pār Kalgari "Flames" un Tampabejas "Lightning".

"Red Wings", lai to paveiktu, šorīt agri pēc Latvijas laika vajadzēja cīnīties līdz pat otrā pagarinājuma piektajai minūtei, kad lieliski spēlējošo somu vārtsargu Mika Kiprusofu tomēr pārspēja zviedrs Juhans Frencens - 2:1.

Spēles pamatlaikā vārtus "Flames" labā guva Džeroms Iginla, bet "Red Wings" komandā izcēlās čehs Roberts Langs.

"Devils" vakar 3:2 pārspēja "Lightning" un tāpat nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Par spēles varoni kļuva Braiens Džonta, kurš guva divus vārtus. Vienreiz izcēlās arī Braiens Rafalskis, bet Martins Brodērs atvairīja 32 no 34 metieniem.

Tampabejas komandas labā abus vārtus guva Breds Ričards.