Kanādas hokeja izlase ar 10:1 saplosa Austrijas izlasi

Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionāta (PČ) A apakšgrupas pēdējā septītajā spēlē otrdien izcīnīja Kanādas nacionālā valstsvienība.

Aizvadītajā mačā Kanādas hokejisti, kuras sastāvā šodien nespēlēja Sidnijs Krosbijs, ar rezultātu 10:1 sagrāva Austrijas valstsvienību.

Uzvarētāju komandā ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm šajā duelī izcēlās Džeisons Speca un Mets Dušēns.

Kanādas izlase šajā cīņā veica 43 metienus pa vārtiem, bet Austrija atbildēja ar 15 raidījumiem.

Prāgas A apakšgrupas kopvērtējumā Kanāda izcīnīja maksimālo 21 punktu un ceturtdaļfinālā spēkosies pret Baltkrievijas izlasi, kas šodien B apakšgrupas cīņās Ostravā ar 3:2 uzveica Norvēģiju, otro gadu pēc kārtas sasniedzot PČ ceturtdaļfinālu.

Tikmēr Austrijas izlase dalību turnīrā noslēdza ar pieciem punktiem. Austrijas liktenis izšķirsies mačā pret Latviju un Franciju. Latvijas valstsvienība vietu elitē saglabās, ja tā izcīnīs vismaz vienu punktu.