Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dainis Dukurs: Mēs nebijām tam gatavi

Dainis Dukurs: Mēs nebijām tam gatavi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10

Latvijas skeletonistu Martina un Tomasa Dukuru tēvs un treneris Dainis Dukurs norāda, ka viņa dēli varēja izcīnīt augstākas vietas ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos.

Latvijas labākie skeletonisti brāļi Martins un Tomass Dukuri vakar vakarā ieradās Rīgā no ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos kopā ar savu komandu. Mūsu sportistus ar visu skeletona komandu Rīgas lidostā sagaidīja ap 100 līdzjutēju un tuvinieki.

Dukuru tēvs un treneris kritisks, bet objektīvs par Olimpiādē sasniegto

Dainis Dukurs, Latvijas un pasaules labāko skeletonistu tēvs un treneris, stāsta, ka motivācija mūsu atlētiem uzvarēt Sočos bijusi jau no pagājušajām Olimpiskajām spēlēm Vankūverā, kad tika izcīnīta sudraba medaļa un 4. vieta. Viņš atzīst, ka Dukuri gribēja šajā Olimpiādē spert soli uz priekšu jeb izcīnīt zelta medaļu un nepalikt uzreiz aiz goda pjedestāla. Tomēr tas neizdevās. Dukuru tēvs norāda, ka viņa dēli varēja sasniegt augstākus rezultātus.

Dainis Dukurs apgalvo, ka visiem sportistiem bija vienādi sportiskie apstākļi, un šaubās par iespējamām krāpnieciskām darbībām.

«Jūs savu dzīvokli pārzināt labāk nekā kaimiņa dzīvokli. Tāpēc ir teiciens: pašu mājās pat sienas palīdz,»

uzskata skeletonistu tēvs. Viņš piebilst, ka Tomasam noteikti nebija izvēlētas pareizās slieces, kas iespaidoja viņa rezultātus. Martina izvēlētās slieces treneris vērtē kaut cik normāli.

Trase bija atbilstoša, bet ledus bija atšķirīgs

Dainis Dukurs norāda, ka viņu komanda ir paņēmusi trases ledus un ūdens paraugus, lai noskaidrotu, kāds ūdens trasē tika izmantots.

«Mēs ieraudzījām sacensību dienā ledu. Mūsu skeletoni jau bija parkā. Mēs nebijām tam gatavi,»

atzīst brāļu Dukuru tēvs. Tomēr viņš piebilst, ka «šis vilciens jau ir aizgājis» un komanda strādās uz priekšu.

Drīzumā visa skeletonistu komanda dosies ceļojumā, kuru sponsorēs Martins, jo nesen viņš ieguva prēmiju 100 000 EUR apmērā no Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT).

Atgādinām, ka Martins Dukurs ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos izcīnīja sudraba medaļu un kļuva par divkārtēju olimpisko vicečempionu. Tomass Dukurs atkārtoti palika ceturtajā vietā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu