Airētājiem Šīrem/Adamaitim trešā vieta Pasaules kausa posmā

Latvijas vīriešu pārairu divnieks Lauris Šīre un Dairis Adamaitis svētdien izcīnīja trešo Vācijas pilsētā Hamburgā notiekošā Pasaules kausa izcīņas otrā posma akadēmiskajā airēšanā sacensību A finālā.

Latvijas sportisti 2000 metru distancē finišēja pēc sešām minūtēm un 18,5 sekundēm, braucienā uzvarējušajam Jaunzēlandes pārstāvju duetam - DžozefamSalivanam/Neitanam Kouenam - piekāpjoties par 3,55 sekundēm.

Šīre/Adamaitis piektdien savā priekšsacīkšu braucienā finišēja trešajā vietā, nespējot automātiski kvalificēties A finālam, taču sestdien "gandarījuma braucienā" viņi distanci veica sešās minūtēs un 21,02 sekundēs, izcīnot uzvaru.