Airētāji Kalniņš/Zunde kļūst par pasaules junioru vicečempioniem (7)

Latvijas puišu pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde svētdien izcīnīja otro vietu pasaules junioru čempionāta airēšanā A finālā.

Izšķirošajā braucienā Latvijas duets distanci veica sešās minūtēs un 35,31 sekundē.

No uzvaru izcīnījušajiem Vācijas sportistiem Kalniņš/Zunde atpalika par 2,35 sekundēm, bet trešajā vietā palikušos šveiciešus apsteidza par vairāk nekā divām ar pusi sekundēm.

Iepriekš šogad Kalniņš/Zunde izcīnīja trešo vietu Eiropas junioru čempionātā.

Jau vēstīts, ka pasaules junioru čempionātā astoto vietu izcīnīja Latvijas pārairu četrinieks Klāvs Reitmanis/Jānis Balčūns/Jānis Igo Niedzviedzis/Mārtiņš Mārcis Putniņš, bet vienīgā Latvijas sieviešu braucējai Irbe Kande ierindojās 26.pozīcijā.