''Flyers'' vienas uzvaras attālumā no nākamās kārtas

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) ceturtajā izslēgšanas spēlē izcīnījuši Filadelfijas ''Flyers'' hokejisti, kas savā laukumā ar 4:1 uzvarēja Ņūdžersijas ''Devils'', tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1. Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis spēlei netika pieteikts.

Pirmais periods labāks izdevās viesiem, kuri pēc precīza Iļjas Kovaļčuka metiena, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca 1:0, taču izrādījās ka tie bija pēdējie ''Devils'' gūtie vārti šajā mačā.

Turpinājumā noraidījumiem bagātā spēlē katrā trešdaļā mājinieki divreiz pārspēja Martinu Brodēru (4:1), kas spēlē atvairīja 24 no 28 pretinieku metieniem. Savukārt ''Flyers'' vārtsargs Braiens Bušērs atvairīja 30 Ņūdžersijas spēlētāju raidījumus.

Mājiniekiem uzbrucējs Džefs Kārters guva divus vārtus un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Citu spēļu rezultāti

Rietumu konferences 1/4 fināls

Detroitas "Red Wings" - Fīniksas "Coyotes" 3:0; sērijā ar 2-2

Kolorādo "Avalanche" - Sanhosē "Sharks" - 1:2 (pag.); sērijā 2-2

Nešvilas "Predators" - Čikāgas "Blackhawks" 4:1; sērijā ar 2-1 vadībā "Predators"

Austrumu konferences 1/4 fināls

Otavas "Senators" - Pitsburgas "Penguins" - 4:7; sērijā ar 3-1 vadībā "Penguins"