Skrastiņa ''Stars'' pieveic Ovečkinu un ''Capitals''

Trīs spēļu zaudējumu sēriju pret Nacionālās hokeja līgas (NHL) līdervienību Vašingtonas ''Capitals'' pagājušajā naktī pārtrauca latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas ''Stars'' komanda.

Panākumu 4:3 pār šā brīža NHL regulārā čempionāta labāko vienību ''Stars'' svinēja pēcspēles metienu sērijā.

''Capitals'' rindās pamatlaikā divus vārtus guva krievu superzvaigzne Aleksandrs Ovečkins, bet reizi precīzi meta Toms Potijs, savukārt uzvarētājiem izcēlās Džeims Nīls, Trevors Deilijs un Breds Ričards.

Uzvaru nesošos vārtus latviešu vārtsarga Artūra Irbes trenētajam Krievijas vārtsargam Semjonam Varlamovam iemeta Zviedrijas valstsvienības uzbrucējs Luī Eriksons.

Skrastiņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja sešus pretinieku metienus, nopelnīja divas soda minūtes, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr citā spēlē bez latviešu uzbrucēja Raita Ivanāna ierindā Losandželosas ''Kings'' hokejisti ar 6:0 savā laukumā sagrāva Kolumbusas "Blue Jackets".

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā ''Kings'' komanda atrodas 5. vietā, bet ''Stars'' ir 10. pozīcijā.