Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Olimpisko spēļu kalendārs Vankūvera 2010

TVNET
Olimpisko spēļu kalendārs Vankūvera 2010
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

LATVIJAS KOMANDAS STARTI 2010. GADA ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS PĒC LATVIJAS LAIKA.

13.02. Atklāšanas ceremonija 04:00-07:00

13.02. 21:45-23:15kalnu slēpošana, downhillvīrieši
13.02.22:00-00:20ātrslidošana, 5000 m
Haralds Silovs
13.02.23:00-00:10biatlons 7,5 km, sprintssievietes
14.02.03:00-06:35kamaniņu sports 1xvīrieši
14.02.03:00-05:30šorttreks, 1500 m
Haralds Silovs
14.02.21:15-22:25biatlons 10 km, sprints
vīrieši
14.02.23:00-02:50kamaniņu sports 1x
vīrieši
15.02.20:00-21:15 
slēpošana 10 km, Freesievietes
15.02.22:30-00:00 
slēpošana 15 km, Freevīrieši
15.02.03:00-04:55 
kamaniņu sports 1xsievietes
16.02.20:00-21:30kalnu slēpošana, super combinedvīrieši
16.02.20:30-21:10 
biatlons 10 km, iedzīšanasievietes
16.02.22:45-23:25 
biatlons 12,5 km, iedzīšanavīrieši
16.02.23:00-02:10 
kamaniņu sports 1xsievietes
16.02.23:30-00:30 
kalnu slēpošana, super combinedvīrieši
17.02.07:00-09:30hokejsLatvija - Krievija
17.02.20:15-21:00slēpošana 1,5 km, sprints
vīrieši
18.02.03:00-05:15 
kamaniņu sports 2xvīrieši
18.02.03:00-05:15 
šorttreks, 1000 mHaralds Silovs
18.02.20:00-21:40biatlons 15 km, individuālisievietes
18.02.23:00-00:35biatlons 20 km, individuālivīrieši
19.02.02:00-07:00 
skeletonsMartins un Tomass Dukuri
20.02.01:45-06:30skeletonsMartins un Tomass Dukuri
20.02.02:30-05:00hokejsLatvija - Čehija
20.02.23:30-01:00slēpošana 30 km, iedzīšana(15+15) vīrieši
21.02.02:30-05:00hokejsLatvija - Slovākija
21.02.03:00-05:40bobslejs 2xJānis Miņins, Edgars Maskalāns
21.02.03:45-06:15šorttreks, 1000 mHaralds Silovs
21.02.20:00-21:45kalnu slēpošana, giant slalomvīrieši
21.02.20:45-21:25 
biatlons 15 km, ar kopēju startuvīrieši
21.02.23:00-23:45 
biatlons 12,5 km, ar kopēju startusievietes
21.02.23:45-01:00kalnu slēpošana, giant slalomvīrieši
21.02.23:30-01:50bobslejs 2xJānis Miņins, Edgars Maskalāns
22.02.
23.02.21:30-23:05biatlons 4x6 km, stafeteLatvijas sieviešu izlase
23.02.22:00-00:30hokejs, play-offvīrieši
24.02.02:30-05:00hokejs, play-offvīrieši
24.02.05:00-07:30hokejs, play-offvīrieši
24.02.07:00-09:30hokejs, play-offvīrieši
24.02.20:00-21:30 
kalnu slēpošana, giant slalomsievietes
24.02.22:00-00:30 
hokejs, 1/4 finālsvīrieši
24.02.23:15-00:30 
kalnu slēpošana, giant slalomsievietes
25.02.02:30-05:00hokejs, 1/4 fināls
vīrieši
25.02.03:00-04:45šorttreks, 500 mHaralds Silovs
25.02.05:00-07:30hokejs, 1/4 fināls
vīrieši
25.02.07:00-09:30 
hokejs, 1/4 finālsvīrieši
25.02.
26.02. 
20:00-21:30
kalnu slēpošana, slalomsievietes
26.02.21:30-23:05biatlons 4x7,5 km, stafeteLatvijas vīriešu izlase
26.02.22:00-00:30 
hokejs 1/2, finālsvīrieši
26.02.23:30-00:30kalnu slēpošana, slalom
sievietes
26.02.23:00-01:45 
bobslejs 4xJānis Miņins un Edgars Maskalāns
27.02.04:00-06:15šorttreks, 500 mHaralds Silovs
27.02.04:30-07:00hokejs 1/2 fināls
vīrieši
27.02.20:00-21:45
kalnu slēpošana, slalom
vīrieši
27.02.23:00-01:25bobslejs 4xJānis Miņins un Edgars Maskalāns
27.02.23:45-01:10kalnu slēpošana, slalom
vīrieši
28.02.05:00-07:30hokejs
spēle par 3. vietu, vīrieši
28.02.22:15-00:45hokejs
spēle par 1. vietu, vīrieši

28.02.  Noslēguma ceremonija 03:30-06:00

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu