Bebri aplauž zobus vilku raupjajā kažokā (1)

Latvijas atklātā hokeja čempionāta pusfināla otrajā spēlē Rīgas "Vilki OP" pirmdien diezgan negaidīti savā laukumā pieveica Ogres "ASK/Ogre" un sērijā līdz trīs uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Pirmajā divās trešdaļās katrā gūstot pa vieniem vārtiem, visā spēlē rīdzinieki triumfēja ar 2:1. Rezultātu pirmās trešdaļas otrajā minūtē atklāja Māris Drelings, bet otrās trešdaļas sākumā pārsvaru dubultoja Dmitrijs Korņilovs. Vienīgos vārtus viesu labā divas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Aigars Razgals. Ogrēnieši visiem spēkiem mēģināja panākt neizšķirtu, pēdējās minūtēs nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr glābt šo maču neizdevās. Abu komandu pirmajā spēlē Ogrē pārliecinoši ar 8:1 uzvarēja "ASK/Ogre", tāpēc "vilku" uzvara bija ja ne gluži sensacionāla, tad tomēr diezgan negaidīta. Nākamā šī pusfināla spēle notiks trešdien turpat Rīgas Sporta pilī.