"Penguins" bez Bļugera ierindā svin uzvaru Ņūdžersijā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers palika ārpus pieteikuma, bet viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas "Penguins" ar rezultātu 4:3 pagājušajā naktī (Latvijas laiks) viesos pieveica Ņūdžersijas "Devils".

"Penguins" hokejisti krietni veiksmīgāk aizvadīja otro trešdaļu, pēc kuras izvirzījās priekšā ar 4:2. Ar precīziem metieniem otrajā periodā atzīmējās Braiens Rasts un Čads Ravedels. Trešās trešdaļas beigu daļā Mails Vuds mājiniekiem vienus vārtus atguva, bet Pitsburgas vienība uzvaru no rokām neizlaida.

Labu maču "Penguins" vārtos aizvadīja Mets Marejs, kurš tika galā ar 33 pretinieku metieniem.

24 gadus vecais Latvijas uzbrucējs nebija šīs spēles dalībnieku pieteikumā.

Bļugers šosezon piedalījies deviņos mačos, kuros atzīmējies ar trim vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli, viņa lietderības koeficients ir +2.

"Penguins" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas un ceturto pēdējos piecos mačos.

Nākamo spēli Pitsburga aizvadīs piektdien savu līdzjutēju priekšā pret Sanhosē "Sharks" komandu.

Ar 60 spēlēs izcīnītām 32 uzvarām "Penguins" šobrīd Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto pozīciju.