Stojanovičs nosaucis futbolistus, kuri sāks gatavoties spēlēm Skopjē un Varšavā

Stojanovičs nosaucis futbolistus, kuri sāks gatavoties spēlēm Skopjē un Varšavā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Slaviša Stojanovičs
Slaviša Stojanovičs Foto: Latvijas Futbola federācija (lff.lv)

Latvijas nacionālā futbola izlase pirmdien, 18. martā, uzsākusi treniņnometni pirms 2020. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Ziemeļmaķedoniju un Poliju. Komanda sapulcējusies Jūrmalā, savukārt pirmais koptreniņš paredzēts vakarā FK "Jelgava" treniņbāzē.

Nacionālās izlases rīcībā šobrīd atrodas 26 futbolisti. Pēc galvenā trenera Slavišas Stojanoviča lēmuma šajā nometnē ar komandu kopā nebūs Artūrs Zjuzins un Jevgeņijs Kazačoks.

Kopā ar galveno treneri šajā nometnē strādā arī piesaistītie asistenti Nebojša Milosevičs (Nebojša Milosevič – angļu val.) un Envers Čiričs (Enver Čirič – angļu val.), savukārt vārtsargu trenera lomā strādā Aleksandrs Koliņko.

Latvijas nacionālā futbola izlase uz Ziemeļmaķedoniju dosies ar tiešo reisu otrdien, 19. martā.

Latvijas izlases kandidātu sarakstā iekļauts vien 18 gadus vecais pussargs Kristers Tobers, kurš pērnajā sezonā parādīja ievērojamu progresu un gada beigās bija jau "Liepājas" komandas kapteinis. Viņš pārstāv arī dažāda vecuma Latvijas jaunatnes izlases.

Izlases kandidātu sarakstā pēc ilgāka laika posma atgriezies Oļegs Laizāns, kurš ilgstoši ārstēja savainojumu.

Tiesa, starp sarakstā iekļautajiem nav pērnā gada Latvijas labākā futbolista Dāvja Ikaunieka, kurš šobrīd dziedē traumu. No rudenī izsauktajiem savainojumu šobrīd dziedē arī vārtsargs Roberts Ozols, bet pussargi Vladimirs Kamešs un Aleksejs Saveļjevs šoreiz nav saņēmuši uzaicinājumu.

Stojanovičs kā izlases galvenais treneris oficiāli tika izziņots vien pašā marta sākumā, taču jau iepriekš bija zināms, ka serbu speciālists vadīs Latvijas valstsvienību. Līgums ar treneri noslēgts uz trim gadiem.

Kvalifikācijas ciklu Latvija uzsāks ceturtdien, kad viesos tiksies ar Ziemeļmaķedoniju, bet svētdien izbraukumā gaidāms duelis ar Poliju.

Latvijas futbola valstsvienība 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā iekļuvusi G grupā ar Polijas, Austrijas, Izraēlas, Slovēnijas un Ziemeļmaķedonijas izlasēm, izvairoties no vairākiem futbola grandiem. Kvalifikācijas turnīrs sāksies martā un noslēgsies novembrī.

Decembra sākumā no izlases galvenā trenera amata nolēma atkāpties somu speciālists Miksu Pātelainens, kurš komandu vadīja vien kopš maija jeb mazāk nekā astoņus mēnešus.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu