Hokejists Batņa: Ja ļausim zviedriem "elpot", tad būs slikti

Oskars Batņa (baltajā formā). FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ja Latvijas hokeja izlases spēlētāji pirmdienas svarīgajā pasaules čempionāta mačā pret Zviedriju ļaus pretiniekiem uz ledus izvērsties, tad cīņas iznākums var būt ļoti nelabvēlīgs, uzskata uzbrucējs Oskars Batņa.

Latvijas izlasei pasaules čempionāta apakšgrupā vēl jāaizvada divas spēles, kurā jāsamēro spēki ar pēdējo divu gadu čempioniem zviedriem, kā arī allaž neērtajiem norvēģiem. 

Latviešiem abi mači jāuzvar pamatlaikā, papildus jācer arī uz labvēlīgiem iznākumiem konkurentu cīņās. 

"Mums jāuzvar zviedri, nav citu variantu. Uz katru pretinieku gatavojamies vienādi. Spēlēsim aktīvi un mēģināsim to ripiņu dabūt vārtos. Nedrīkst viņiem uz laukuma ļaut "elpot". Ja ļausim zviedriem izvērsties, tad būs slikti. Būs ātrs hokejs," gaidāmo spēli pret Zviedriju ieskicēja Latvijas izlases uzbrucējs.

Batņa iepriekšējā spēlē pret Krieviju saņēma sitienu ar elkoni pa seju no Dmitrija Orlova. Spēles tiesneši gan nekādas soda sankcijas Krievijas izlases spēlētājam nepiemēroja. Latvijas komandas uzbrucējam ar veselību viss esot kārtībā.

"Viss ir kārtībā, paldies Dievam! Jūtos labi, smadzeņu satricinājuma nav. Tā bija neveiksmīga situācija. Orlovs pēc spēles man uzrakstīja ziņu, kurā atvainojās par izdarīto.  Tas bija negaidīti. Neviens jau speciāli negrib traumēt pretinieku, bet dažreiz tā sanāk," sacīja Batņa.

 Latvijas izlase pasaules čempionātos pret Zviedriju izcīnījusi vienu uzvaru, vienu reizi spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi 13 zaudējumus. 

Pirmdienas mačs starp abām izlasēm sāksies plkst.17.15 pēc Latvijas laika.

Uz augšu
Back