Kamaniņu braucējs Rinks izcīna uzvaru junioru Pasaules kausa pirmajā posmā

LETA
Kamaniņu braucējs Rinks izcīna uzvaru junioru Pasaules kausa pirmajā posmā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks
Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks Foto: Mareks Gaļinovskis (Latvijas Kamaniņu sporta federācija)

Latvijas kamaniņu braucējs Kaspars Rinks ceturtdien Lillehammerē junioru Pasaules kausa pirmajā posmā izcīnīja pirmo vietu, kamēr divnieku sacensībās viņa un Vitālija Jegorova ekipāža ierindojās otrajā pozīcijā.

Rinks pēc pirmā brauciena ieņēma otro vietu, taču otrajā braucienā viņam padevās labākais rezultāts. Latvijas sportists divu braucienu summā finišēja minūtē un 39,710 sekundē.

Otro vietu izcīnīja vācietis Marko Lēgers, kurš piekāpās Rinkam 0,056 sekundes, bet labāko trijnieku, atpaliekot 0,688 sekundes, noslēdza austrietis Fabio Cauzers.

Vēl viens Latvijas kamaniņu braucējs Roberts Dreimanis sacensības noslēdza 12.vietā, zaudējot Rinkam 3,075 sekundes.

Savukārt divnieku sacensībās Rinks/Jegorovs, ierindojoties otrajā pozīcijā, atpalika no uzvarētājiem vāciešiem Jēgera/Šteites 0,181 sekundi. Uzvarētāji divu braucienu summā finišēja minūtē un 45,036 sekundēs.

Otrs Latvijas divnieks Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns pēc pirmā brauciena ieņēma septīto vietu, bet otrajā nefinišēja.

Tikmēr sieviešu divnieku sacensībās Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna divu braucienu summā finišu sasniedza minūtē un 48,620 sekundēs, zaudējot uzvarētājām Annikai Krauzei un Magdalēnai Mačinai no Vācijas 1,183 sekundes, un izcīnīja ceturto vietu.

Marta Robežniece/Kitija Bogdanova, lai gan otrajā braucienā sasniedza ceturto labāko finiša laiku, divu braucienu summā finišēja minūtē un 49,905 sekundēs un ierindojās astotajā pozīcijā astoņu ekipāžu konkurencē.

Otrais posms sāksies piektdien, kad atkal sacentīsies gan sieviešu, gan vīriešu divvietīgās ekipāžas un kamaniņu braucējas, bet noslēgumā sestdien paredzētas vīriešu sacensības un komandu stafete.

Latvijas junioru izlasi pirmajos divos posmos pārstāv Zane Kaluma, Kaspars Rinks, Vitālijs Jegorovs un divvietīgās ekipāžas Rinks/Jegorovs, Raimonds Baltgalvis/Krišjānis Brūns, Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna un Marta Robežniece/Kitija Bogdanova.

Pirmais un otrais Pasaules kausa posms junioriem norisināsies Lillehammerē no 30.novembra līdz 3.decembrim.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu