Video Bruksam par nesportisku rīcību spēles laikā NBA piespriež naudas sodu

Dilons Brukss
Dilons Brukss Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Hjūstonas "Rockets" basketbolistam Dilonam Bruksam tika piespriests 25 000 ASV dolāru naudas sods par sitienu pretiniekam pa kājstarpi, ceturtdien paziņoja NBA.

Otrdien sezonas pirmajā pārbaudes spēlē "Rockets" ar 122:103 uzvarēja Indiānas "Pacers".

Brukss jau pirmajā ceturtdaļā par sitienu "Pacers" spēlētājam Danielam Taisam nopelnīja piezīmi, par kuru tika izraidīts no mača pēc nepilnām piecām minūtēm, noslēdzot savu pirmo maču Hjūstonas vienības rindās priekšlaicīgi.

Pēc mača Brukss, kurš pagājušajā sezonā sakrāja visvairāk tehnisko piezīmju starp visiem NBA spēlētājiem, norādīja, ka tiesneši laukumā viņam veltījuši pastiprinātu uzmanību viņa reputācijas dēļ.

Brukss pagājušajā sezonā spēlēja Memfisas "Grizzlies" komandā, taču jūlijā tika aizmainīts uz "Rockets".