Noskaties Bļugeram rezultatīva piespēle "Canucks" vienīgo vārtu guvumā

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AFP/Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers naktī uz piektdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Vankūveras "Canucks" izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Sentluisas "Blues".

Pirmajā periodā pēc Bļugera piespēles vārtus guva amerikānis Konors Gārlends, kurš izvirzīja "Canucks" vadībā.

Otrajā periodā neizšķirtu panāca kanādietis Koltons Paraiko, savukārt uzvaras vārtus guva kanādietis Roberts Tomass.

"Canucks" vārtsargs amerikānis Tečers Demko atvairīja 30 no 32 metieniem (93,8%), bet laukuma otrā galā kanādietis Džordans Biningtons tika galā ar 25 no 26 metieniem (96,2%).

Par mača labāko spēlētāju jeb pirmo zvaigzni atzina Tomasu, kurš ne tikai guva vārtus, bet arī atdeva rezultatīvu piespēli.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja četros no 10 iemetieniem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejists šosezon 24 mačos guvis piecus vārtus, veicis deviņas rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu +5.

"Canucks" ar 51 punktu 38 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, tikmēr "Blues" ar 39 punktiem 37 mačos patlaban ierindojas 11. pozīcijā.