Video Bļugers turpina krāt rezultativitātes punktus NHL

Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers
Latvijas hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers Foto: AFP/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien izdarīja vienu rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda guva uzvaru.

"Canucks" viesos ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) uzveica Ņujorkas "Islanders", izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, izpelnījās divas soda minūtes, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja trīs no 14 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli izcēlās ceturto spēli pēc kārtas. Pēdējos 12 mačos Latvijas hokejists tikai vienreiz palicis bez punktiem. Šajā nogrieznī viņš iekrājis 13 punktus (3+10).

29 gadus vecais Bļugers šosezon kopumā 27 spēlēs sakrājis 17 rezultativitātes punktus (5+12) un nopelnījis lietderības koeficientu +8.

Iepriekšējā sezonā 63 regulārā čempionāta spēlēs Bļugers atzīmējās ar 16 punktiem, no tiem 10 (2+8) viņš nopelnīja Pitsburgas "Penguins", bet sešus (2+4) pievienojas Vegasas "Golden Knights" sastāvā.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda beigās, kad Tailers Maijerss panāca 4:1 viesu komandas labā.

Vēl uzvarētāju labā vārtus guva Eliass Petersons, Dakota Džošua, Kvins Hjūzs un Filips Hroneks.

"Canucks" vārtsargs Keisijs Desmits atvairīja 18 no 20 metieniem (90%).

"Islanders" abus vārtus guva Broks Nelsons, bet vārtsargs Iļja Sorokins atvairīja 29 no 33 metieniem (87,9%).

"Canucks" ar 57 punktiem 41 spēlē ieņem otro vietu Rietumu konferencē, bet "Islanders" ar 46 punktiem 40 mačos ierindojas sestajā pozīcijā Austrumos.