Video Bļugeram trīs spēka paņēmieni "Canucks" uzvarā NHL spēlē

Teodors Bļugers (no kreisās)
Teodors Bļugers (no kreisās) Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokejists Teodors Bļugers ceturtdien pielietoja trīs spēka paņēmienus Vankūveras "Canucks" uzvarā savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

"Canucks" ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pieveica Detroitas "Red Wings", svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Bļugers 16 minūtēs un 40 sekundēs laukumā izpildīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, kuru laikā vārti netika zaudēti, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -1.

Šosezon Bļugers NHL ir aizvadījis 41 maču, sakrājot 22 (5+17) rezultativitātes punktus, 19 soda minūtes un +/- rādītāju +11.

Divus vārtus guva Elīass Lindholms, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Elīass Petešons.

Vēl pa vārtiem guva Džonatans Millers un Ņikita Zadorovs, bet vārtos Tečers Demko tika galā ar 27 viesu metieniem.

Viesu rindās vārtus guva Džozefs Kompers.

"Canucks" ar 80 punktiem 55 spēlēs ir līgas līdere, bet "Red Wings" ar 60 punktiem 53 mačos ir astotā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība ceturtdien aizvadīs savā laukumā, tiekoties ar Vinipegas "Jets".