Video Zviedrijas hokeja līgas finālā Dzierkala "AIK" komanda spēlēs pret Ābola pārstāvēto "Rogle"

Latvijas hokeja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals ceturtdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla izšķirošajā spēlē guva uzvaru nesošos vārtus un kaldināja Šellefteo AIK komandas uzvaru, nodrošinot tikšanos finālsērijā ar Rodrigo Ābola pārstāvēto Engelholmas "Rogle".

AIK mājās ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja Gēteborgas "Frolunda" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 4-3.

Pirmā perioda viducī Dzierkals pie labā vārtu stabiņa saņēma ripu un paguva izpildīt metienu, tobrīd panākot 2:1. Šajā cīņā latvietis uz ledus bija desmit minūtes un vienu sekundi, vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Rogle" pusfināla sēriju pārvarēja, visās četrās spēlēs uzvarot pērnā gada čempioni Vekšes "Lakers".

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.