Girgensons sezonu noslēdz ar zaudējumu, izlasei pievienosies pēc 2 nedēļām

Ar neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulāro čempionātu svētdien noslēdza latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā duelī «Sabres» hokejisti ar rezultātu 2:4 viesos piekāpās Tampabejas «Lighting» hokejistiem.

Latvietis laukumā pavadīja 15 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar precīziem metieniem «Sabres» rindās izcēlās Evanders Keins un Viljams Karjērs, bet mājiniekiem ar 2+1 atzīmējās Breidans Points.

Šīs sezonas 74 NHL spēlēs latvietis izcēlās ar 7 vārtu guvumiem, 9 rezultatīvām piespēlēm partneriem, 16 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -6. Punktu ziņā šī Girgensonam bija sliktā sezona viņa NHL karjerā.

Pagājušajā nedēļā Latvijas izlases ģenerālsekretārs Viesturs Koziols izteicās, ka Girgensons Latvijas valstsvienībai pievienosies 22.aprīlī.

Ar 78 punktiem 82 mačos «Sabres» hokejisti ierindojās pirmspēdējā 15.pozīcijā Austrumu konferencē.