Masa uzvar F-1 Eiropas "Grand Prix" izcīņā video (120)

F-1 pasaules čempionāta 12.posmā - Eiropas "Grand Prix", kas norisinās jaunajā Valensijas ielu trasē, svētdien uzvaru izcīnīja "Ferrari" komandas brazīliešu pilots Felipe Masa.

Masa bija uzvarējis arī sacensību kvalifikācijā. Līderpozīciju viņš divas reizes zaudēja tikai boksu apmeklējumu laikā.

Piecas sekundes aiz brazīlieša finišēja Lūiss Hamiltons no "McLaren-Mercedes" komandas, bet trešajā vietā ierindojās polis Roberts Kubica no "BMW-Sauber".

Pašreizējais pasaules čempions Kimi Raikonens no "Ferrari" pēc incidenta boksos, kad viņš sāka braukt, pirms bija pabeigta degvielas uzpilde, izstājās ar sadegušu motoru. Pēc notikušā viens "Ferrari" mehāniķis nogādāts slimnīcā. Incidents notika neilgi pirms finiša, kad Raikonens atradās sestajā pozīcijā.

Čempionāta kopvērtējumā pirmo vietu saglabāja Hamiltons, kuram pašlaik ir 70 punktu. Par sešiem punktiem no viņa atpaliek Masa, bet trešajā vietā ar 57 punktiem ir Raikonens.